Відшкодування збитків при пожежі

При пожежах розмір заподіяного збитку, як правило, дуже значний, а вирішити питання з відшкодуванням збитку дуже непросто. Це пов’язано зі специфікою доказування у таких справах. Дуже складно встановити і довести причинний зв’язок між протиправними діями конкретної особи і пошкодженням майна навіть при наявності правильно складеного Акту про пожежу. Як наслідок у багатьох справах про відшкодування шкоди, заподіяної пожежами, суди відмовляють у задоволенні позовів, це підтверджується даними Єдиного державного реєстру судових рішень. Ми знаємо специфіку подібних справ, так як працювали зі страховими випадками, пов’язаними з пожежами, і зможемо правильно сформувати доказову базу у справі і забезпечити відшкодування шкоди.

 

Чим ми можемо допомогти:

  1. Альтернативний аналіз можливих причин пожежі, залучення до оглядів і фіксації обстановки і доказів на об’єкті, де сталася пожежа, аварійних комісарів або експертів;
  2. Проведення альтернативних досліджень по встановленню причин пожежі, пожежно-технічна експертиза;
  3. Оскарження Акту про пожежу (при встановленні невірних причин пожежі), уточнення інформації в складеному акті про пожежу;
  4. Оцінка завданих збитків, будівельно-технічна експертиза;
  5. Формування доказової бази у справі, збір всіх необхідних документів;
  6. Досудова робота по відшкодуванню збитків;Підготовка позовної заяви, ведення справи в суді, виконання судового рішення.

По частині випадків ми готові розглянути ведення справи за рахунок власних коштів без передоплати з боку клієнта. У таких випадках наш гонорар оплачується тільки при досягненні результату у справі — отримання грошей від особи, відповідальної за заподіяння шкоди або страхової компанії.

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо