Блог

Слідкуйте за актуальними новинами страхового ринку України та актуальною судовою практикою у нашому блозі

Цей розділ мистить три інформаційні блоки, кожен з яких цікавий сам по собі.

  1. Новини” – в цьому розділі ми даємо актуальну інформацію про події, що відбуваються на страховому ринку. При цьому, на відміну, від інформаційних видань, ми надаємо тільки ту інформацію, яка може бути корисна споживачам страхових послуг, з точки зору захисту їх інтересів. Наша інформація допоможе вірно прийняти рішення щодо того чи іншого питання у сфері страхування, не помилитися з програмою, договором страхування або страховим продуктом, ми говоримо о страхових тарифах, ринковій вартості послуг, розбираємо весь страховий інсайт. Якщо вам доводиться самостійно мати справу зі страховиками, цей розділ буде дуже користим для вас.
  2. Судова практика (загальна)” – тут ми викладаємо важливу судову практику, яка має значення при ухваленні інших судових рішень. Правові позиції у наданих рішеннях можуть бути використані при підготовці позову та обгрунтуванні власної правової позиції.
  3. Судова практика (наша)” – кожен клієнт хоче бачити практичну роботу юриста, якого він обирає. Тому в цьому розділі ми публікуємо частину судових рішень по справах, які вели наші юристи. Це аналог нашого “портфоліо” для клієнтів, які хочуть ознайомитись з практикою нашої роботи та підходом до справи. При цьому звертаємо увагу, що близько 30-35% справ, що ми супроводжуємо, закінчуються мировими угодами, а від частини позовів ми відмовляємось через погашення позовних вимог на початкових етапах судового розгляду справи з боку опонентів.

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залишились питання?

Якщо у вас є питання або будь-яка інша причина зв’язатися – заповніть форму та отримайте відповідь протягом робочого дня.

Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити