Страхова компанія пред’явила вам регрес

Зменшимо або позбавимо вас регресних вимог страхової компанії.

Судова практика у таких спорах дуже суперечлива. Спірні випадки виникають у ситуаціях, коли страхова компанія потерпілого водія сплатила йому виплату за договором КАСКО, а потім звертається до винуватця або його страхової компанії з метою стягнути суму виплаченого страхового відшкодування. Також дуже часто страхові компанії, після виплати за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності звертаються до винуватця ДТП, якщо він письмово не повідомив страховика про настання страхового випадку або з інших підстав.

Як ми працюємо:

У випадках з договором КАСКО дуже часто вдається домогтися зменшення суми регресу. Так як виплата страхового відшкодування за договором страхування КАСКО не завжди відповідає сумі реального матеріального збитку. Адже зазвичай виплати за договором страхування КАСКО оформлюються на СТО офіційного дилера і без врахування зносу.

У випадках з відсутністю письмового повідомлення за договором обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів вірогідність позбавитись регресних вимог страхової компанії дуже велика. Наші юристи не програли жодної з таких справ.

Що стосується випадків, коли винуватець ДТП відмовився від проходження перевірки на стан сп’яніння, скоїв ДТП у нетверезому стані або під дією наркотичних речовин, тут ситуація складніша. Вірогідність стягнення регресу в таких випадках майже 100%, але ми зможемо домогтися реструктуризації або зменшення розміру регресних вимог до вас.

Для того, щоб визначити перспективи по справі, розрахувати видаткову частину, оцінити економічну доцільність залучення юристів та здійсненя витрат Вам необхідно отримати консультацію одного з провідних юристів компанії. В більшості випадків оцінку перспективності справ здійснює безпосредньо власник компанії – Ільченко Антон.

Вартість послуг та схема оплати гонорару

Тел. (068) 349-38-55, (095) 825-45-08 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Щоб відразу написати нам в месенджер – натисніть на долоньку у нижньому куті екрану

Наші відеоматеріали:

Регрес та суброгація  – випуск № 1

Регрес та суброгація – випуск № 2

Регрес та суброгація – випуск № 3

Регрес та суброгація – випуск № 4

Приклади наших судових справ

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залишились питання?

Якщо у вас є питання або будь-яка інша причина зв’язатися – заповніть форму та отримайте відповідь протягом робочого дня.

Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити