Страхова компанія занижує розмір страхового відшкодування

Примусимо страхову компанію та винуватця ДТП компенсувати повну суму завданих матеріальних збитків та виплатити штрафні санкції

В умовах сьогодення це взагалі практично норма. За нашими підрахунками виплата страхового відшкодування занижується в 70% випадків. Ми допоможемо вам отримати ті гроші, які вам належать й зробимо все у максимально стислі терміни.

Крім того, остання судова практика дозволяє стягнути всі вирахування, що були здійсненні збоку страхової компанії з особи, що є відповідальною за заподіяні збитки. Мова йде про франшизу, втрати, пов’язані із застосуванням коефіцієнту фізичного зносу, тощо.

Тому, працюючи з нами, ви  можете розраховувати на те, що отримаєте повну суму відшкодування збитків

Для того, щоб визначити перспективи по справі, розрахувати видаткову частину, оцінити економічну доцільність залучення юристів та здійсненя витрат Вам необхідно отримати консультацію одного з провідних юристів компанії. В більшості випадків оцінку перспективності справ здійснює безпосредньо власник компанії – Ільченко Антон.

Вартість послуг та схема оплати гонорару

Як ми працюємо:

В даному випадку нам потрібно буде довести неспроможність оцінки, виконаної страховиком. Залежно від ситуації ми можемо вирішити це питання наступним чином — провести альтернативну оцінку (залучити незалежного оцінювача або судовгого експерта) або рецензувати звіт про матеріальний збиток, виконаний на замовлення страхової компанії. З урахуванням того, що ми працюємо з 2007 року нас знають абсолютно всі страховики на українському ринку, тому дуже часто страхові компанії, уникаючи зайвих втрат в майбутньому, відразу в добровільному порядку погоджуються переглянути розрахований розмір страхового відшкодування.

Якщо нам не вдалося домовитися, ми формуємо доказову базу по справі та намагаємось оскаржити рішення страховика в досудовому порядку. У випадку неможливості досягнення результату на цьому етапі, ми звертаємось до суду та стягуємо недоплачену частину страхового відшкодування зі страхової компанії, а решту з винуватця ДТП.

Тел. (068) 349-38-55, (095) 825-45-08 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Щоб відразу написати нам в месенджер – натисніть на долоньку у нижньому куті екрану

Ще відео по даній проблемі – Чому страхові компанії мало платять

Приклади наших судових справ

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залишились питання?

Якщо у вас є питання або будь-яка інша причина зв’язатися – заповніть форму та отримайте відповідь протягом робочого дня.

Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити