Відшкодування шкоди здоров’ю при ДТП

Отримаємо відшкодування у разі загибелі родича або травмування у ДТП, незалежно від вини.

Ми допоможемо отримати вам максимальну компенсацію збитку, заподіяного здоров’ю в результаті ДТП. Наша компанія має значний досвід ведення подібних справ, за більшістю з яких ми домоглися виплат страхового відшкодування в повному обсязі, також по ряду справ забезпечили додаткову компенсацію збитку за рахунок винуватців ДТП.

Ми допоможемо вам отримати повне відшкодування коштів:

  1. У разі загибелі потерпілого водія, пасажира, пішохода в результаті ДТП.
  2. В разі проведення витрат на лікування потерпілого, в тому числі і при інвалідності.

Також ми працюємо з компенсацією моральної шкоди по даній категорії справ.

Чому вам вигідно працювати саме з нами:

  1. Працюючи з нами, ви оплачуєте лише результат у вигляді отриманих грошей. На відміну від інших юристів, ми не беремо ніяких попередніх оплат. У разі, якщо ми не добилися результату, ви нам нічого не платите. Крім того, ми візьмемо на себе всі витрати на досудове та судове врегулювання спору, і навіть надамо грант на лікування або поховання.
  2. Наша компанія спеціалізується виключно на веденні страхових спорів, тому ми постійно працюємо з такими справами, знаємо всі особливості, порядок подачі документів і процедури розгляду справ страховими компаніями.
  3. Ми маємо досвід вирішення спірних питань у подібних справах, ефективно працюємо з винуватцями ДТП і знаємо, як забезпечити доказову базу по кожній з вимог (компенсація витрат на лікування, компенсація втраченого заробітку, компенсація витрат на похорони, компенсація моральної шкоди, виплати особам, що знаходяться на утриманні);
  4. На етапі підготовки документів ми співпрацюємо з лікарями, які мають досвід роботи зі страховими компаніями, що дозволяє нам виключити подальші складнощі при перевірці страховиками медичних призначень і документів, що підтверджують проведення витрат на лікування.
  5. Наша компанія є офіційним юридичним партнером Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів.

Відеоматеріали – Отримання страхового відшкодування при тілесних ушкодженнях в ДТП

Приклади наших судових справ

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залишились питання?

Якщо у вас є питання або будь-яка інша причина зв’язатися – заповніть форму та отримайте відповідь протягом робочого дня.

Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити