Відшкодування, якщо страхова банкрут

Стягнемо страхове відшкодування, якщо страхова компанія винуватця ДТП — банкрут

Наша команда має досвід роботи з випадками банкрутства страхових компаній. Тому ми гарантовано допоможемо вам отримати страхове відшкодування. Відповідно до п. 41.1. Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» МТСБУ за рахунок коштів фонду захисту потерпілих відшкодовує шкоду, в разі нестачі коштів та майна страховика — учасника МТСБУ, що визнаний банкрутом та/або ліквідований, для виконання його зобов’язань за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності.

Чому вам потрібно звернутися саме до нас:

  1. Ми досконально знаємо процедуру оформлення регламентних виплат в МТСБУ, тому зможемо допомогти правильно підготувати всі необхідні для цього документи і подати їх в Бюро.
  2. Наша компанія сформувала значну базу оцінювачів та аварійних комісарів, які співпрацювали з проблемними страховими компаніями і займалися оцінкою пошкоджених автомобілів і майна. Тому, ми в багатьох випадках зможемо відновити документи, необхідні для подачі в МТСБУ. Якщо офіс страхової компанії вже закритий, а автомобіль відремонтовано — іншим способом вирішити цю проблему не можна і отримати страхове відшкодування буде неможливим.
  3. Ми відстежимо періоди подачі документів в МТСБУ за зобов’язаннями проблемних страхових компаній.
  4. Повідомимо вам про визначення МТСБУ граничного розміру страхової виплати і супроводимо отримання відшкодування у межах граничного розміру до визнання страхової компанії банкрутом, і після затвердження ліквідаційного балансу (якщо об’єму граничної виплати буде недостатньо для покриття всієї суми заподіяного збитку).
  5. Будемо відстежувати терміни визнання страхової компанії — банкрутом, її ліквідації.

І найголовніше, в разі наявності різниці між вартістю відновлювального ремонту та матеріальним збитком, згідно оцінки, ми зможемо отримати частину грошей з винуватця ДТП, не очікуючи розгляду справи в МТСБУ.

Працюючи з нами, ви оплачуєте наш гонорар тільки після отримання вами страхового відшкодування.

Виняток становлять випадки відновлення документів, необхідних для виплати страхового відшкодування. В такому випадку, ми попросимо вас компенсувати витрати на відновлення документів (оплату оцінки заподіяної матеріальної шкоди), а також наші витрати, пов’язані з роботою по відновленню, оформити довіреність на наших юристів. Але в значній частині випадків, за наявності перспективи стягнення частини збитку з винуватця ДТП, ми також готові будемо взяти ці витрати на себе. Тому по таких справах питання розподілу витрат буде вирішуватися індивідуально, в залежності від обставин кожної ситуації.

З огляду на те, що ми замовляємо роботу по відновленню оцінки для багатьох клієнтів — наша компанія зможе запропонувати вам мінімальні ціни на цю послугу. При цьому оплата решти нашої роботи проводиться за фактом отримання вами суми страхового відшкодування.

Приклади наших судових справ

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залишились питання?

Якщо у вас є питання або будь-яка інша причина зв’язатися – заповніть форму та отримайте відповідь протягом робочого дня.

Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити