Послуги

Тут ми розповідаємо про послуги, що надаються нашою компанією. Не знайшли послуги, яка вас цікавить? Подзвоніть або напишіть нам в онлайн-чаті, і ми обов'язково допоможемо.

Якщо страхова компанія ускладнює вам життя – довірте вирішення проблеми тим, хто займається цим постійно з 2004 року. Давайте почнемо вирішувати вашу проблему вже зараз, будьте впевнені, якщо рішення існує, ми обовязково допоможемо вам.

Інші послуги

Страхові спори дуже складні та різноманітні, тому ми завжди шукаємо найбільш раціональні шляхи вирішення проблеми. З деякими з особливих послуг ви можете ознайомитися нижче – компенсація шкоди за рахунок особи, відповідальної за заподіяні збитки, стягнення франшизи, досторокове припинення накопичувального договору життя, спори з дорожніми та комунальними службами, стягнення відшкодування за кордоном, тощо. Ви можете бути впевнені, що ми знайдемо найбільш вірний та раціональний шлях вирішення саме вашої проблеми.

Наш досвід дозволяє нам завжди знаходити індивідуальний шлях вирішення кожної проблеми. Ми знаємо всі тонкощі законодавства, що регулює страхову діяльність в Україні й завжди готові до індивідуального розгляду кожного питання. Ми не боїмось найскладніших справ, і готові боротися й фінансувати ведення процесу. Звертайтеся до нас, всі консультації індивідуальні та безкоштовні, ми гарантуємо, що при співпраці з нами ви завжди можете розраховувати на найбільш правильне,  виважене та раціональне вирішення вашої проблеми.

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залишились питання?

Якщо у вас є питання або будь-яка інша причина зв’язатися – заповніть форму та отримайте відповідь протягом робочого дня.

Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити