Відповідальність винної особи не застрахована

Отримаємо для вас відшкодування збитків, навіть у випадках, коли відповідальність винуватця ДТП не застрахована

Якщо у Вас на момент ДТП був діючий договір обовязкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, то в такому випадку Моторне (транспортне) страхове бюро зобовязоне здійснити регламенту виплату на вашу корись.

Розмір регламентної виплати та порядок її отримання повністю відповідають порядку розрахунку та строкам виплати звичайного страхового відшкодування, визначеним у Законі України “Про обовязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів”. В такому випадку ми готові повністю супроводжувати отримання регламентної виплати для вас від Моторного (транспортного) страхового бюро України.

Ми самі зберемо всі необхідні документи і забезпечимо розгляд вашого питання в Бюро. До того ж ми проконтролюємо розрахунок матеріального збитку і, в разі його заниження, забезпечимо оскарження прийнятого рішення, щодо суми страхового відшкодування.

У випадку, коли на момент ДТП Ваша цивільно-правова відповідальність не була застрахована, або поліс не оформлювався через наявність пільг, передбачених Законом України “Про обовязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів”, ми також допоможемо вам та стягнемо кошти з винуватця ДТП “під ключ”. В такому випадку ми не беремо жодних попередніх оплат й навіть оплатимо всі витрати, повязані з судовим та досудовим врегулюванням спору.

Приклади наших судових справ

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залишились питання?

Якщо у вас є питання або будь-яка інша причина зв’язатися – заповніть форму та отримайте відповідь протягом робочого дня.

Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити