Юридична експертиза договорів страхування

Розкриємо всі підводні камені договорів страхування, що пропонують вашій компанії

Наша компанія проводить юридичну експертизу договорів страхування. Ми маємо досвід співпраці з юридичними відділами багатьох компаній і успішно працюємо із запропонованими страховиками, складними або нестандартними проектами договорів.

Чому до нас звертаються юристи і топ-менеджери компаній?

На сьогодні жоден юрист не в змозі розібратися і бути фахівцем у всіх галузях та інститутах права. У день приймаються сотні нормативних актів, що стосуються регулювання різних груп суспільних відносин, сфер бізнесу, окремих напрямків роботи компаній. Є фахівці в податковому, кримінальному, адміністративному праві, тощо. Практика найму юриста, який «знає все», давно себе вичерпала.

Наша компанія спеціалізується виключно на страхових спорах і практикує в галузі страхового права з 2007 року. З огляду на те, що більшість компаній не кожен день стикається з питаннями страхування, для корпоративного юриста дуже складно розібратися в пропонованих умовах страхування. До того ж крім юридичних знань для роботи з деякими договорами страхування необхідні спеціальні знання в галузі страхування — розуміння процесу врегулювання збитків в страховій компанії, оцінки ризику, розуміння окремих економічних категорій страхування (агрегатна або неагрегатна страхова сума, пропорційність відповідальності страховика, умовна або безумовна франшиза, тощо). Також іноді необхідно залучати профільних фахівців, в залежності від виду страхування, наприклад, страхового медика для аналізу договору медичного страхування, мистецтвознаця чи реставратора для узгодження окремих положень договорів страхування предметів мистецтва, фахівців у галузі будівництва та пожежної безпеки, тощо.

Ми досконально знаємо процедури роботи страхової компанії і маємо можливість залучення необхідних фахівців для юридичної експертизи складних і ексклюзивних ризиків.

З якими договорами ми працюємо:

  • корпоративне медичне страхування;
  • страхування майна;
  • страхування відповідальності;
  • страхування предметів мистецтва;
  • страхування фінансових ризиків.

Як ми працюємо:

Ми даємо аналіз в розрізі кожного з пунктів, який на наш погляд в подальшому може мати негативні наслідки для клієнта, а також надаємо рекомендації, щодо зміни даних положень договору. При розумінні того, що страховик не піде на редакцію, яка влаштовувала б клієнтів, ми шукаємо компромісну редакцію і обґрунтовуємо свою позицію. Також за окремими договорами ми даємо практичні рекомендації, щодо оцінки обслуговування обраних клієнтом страхових компаній.

Додатково, в разі необхідності, ми готові взяти участь в переговорах з представниками страхової компанії на стороні клієнта.

Залишились питання?

Якщо у вас є питання або будь-яка інша причина зв’язатися – заповніть форму та отримайте відповідь протягом робочого дня.

Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити