Спори з автосалонами, дилерами та СТО

Стягнемо штрафні санкції за перевищення строків ремонту, повернемо автомобіль по гарантії

Дуже часто автомобілісти стикаються з придбанням неякісного автомобіля і необхідністю його заміни, відмовами в гарантійному обслуговуванні, затягуванням термінів гарантійного ремонту, неякісним виконанням робіт або використанням бракованих запасних частин, неможливістю використовувати автомобіль після закінчення гарантійного терміну, через наявні недоліки з вини виробника.

Всі розуміють, що добитися компенсації збитку, заміни автомобіля, виконання гарантійного ремонту в Україні добровільно дуже складно. Судова практика у таких справах дуже незначна, так як власник автомобіля намагається вирішити питання сам, допускає величезну кількість помилок і заводить ситуацію в глухий кут, коли добитися захисту своїх прав вже практично неможливо.

Наша компанія надає професійну юридичну допомогу з повернення проблемних автомобілів або їх заміни на нові. Ми також допомагаємо з безкоштовними гарантійними і не гарантійними ремонтам, з безкоштовним усуненням недоліків, в результаті неякісного ремонту, зі зниженням вартості купленого автомобіля і стягнення штрафних санкцій з автодилерів, виробників автомобілів та СТО.

Чим швидше ви звернетеся зі своєю проблемою до спеціалізованого юриста, тим вище шанси на позитивне рішення вашої проблеми. Це дуже складна категорія справ, тому найменша помилка буде коштувати результату по вашій справі. Наша компанія працює по всій Україні, так як більшість імпортерів знаходяться саме в м. Києві, при цьому ми маємо провайдерів у всіх регіонах України, а також можемо забезпечити проведення необхідних експертиз в будь-якому населеному пункті.

Які питання ми вирішуємо при порушенні ваших прав споживача:

  1. Заміна автомобіля, що знаходиться на гарантії.
  2. Повернення сплаченої вартості автомобіля, виходячи з поточних цін на авто.
  3. Гарантійний ремонт автомобіля.
  4. Безкоштовний ремонт або заміна автомобіля після закінчення гарантійного терміну.
  5. Пропорційне зниження оплаченої вартості автомобіля або його ремонту.
  6. Відшкодування витрат на усунення недоліків автомобіля.
  7. Стягнення штрафних санкцій з автодилера, автовиробника, СТО.
  8. Проведення експертизи технічного стану автомобіля.
  9. Повне представництво ваших інтересів «під ключ».

У кожному конкретному випадку результат залежить і від характеру порушення права власника автомобіля, як споживача, з боку автодилера, автовиробника, СТО. При цьому в процесі розгляду справи результат може змінитися, що в обов’язковому порядку обговорюється з клієнтом і спільно коригується подальша правова позиція у справі.

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залишились питання?

Якщо у вас є питання або будь-яка інша причина зв’язатися – заповніть форму та отримайте відповідь протягом робочого дня.

Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити