Стягнути франшизу з винуватця ДТП

Стягнемо франшизу з винуватця ДТП та не дозволимо йому ігнорурувати факт завданої ним шкоди

Наша статистика свідчить, що приблизно 50% винуватців ДТП відмовляються віддавати постраждалому франшизу за договором обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів або нахабно його ігнорують.

При цьому практично всі юристи відмовляються займатися такими справами, через не великий розмір спірної суми (франшизи) й відповідно невідповідності витрат часу й гонорару. Насправді, звичайний розрахунок у таких винуватців ДТП дуже простий, такі особи розраховують саме на це – хто буде зі мною судитися за таку дрібну суму, та які для мене можуть бути наслідки. Відповідно звідси й наступна логіка – навіщо мені платити або борги сплачують слабкі, чи ще щось у такому дусі.

Однак ми беремось за такі справи, знаємо як їх успішно довести до результату й домогтися виконання зобов’язань з боку винуватця ДТП.

Ставка нашого гонорару, враховуючи незначний розмір позовних вимог, по таких справах складає 50% від суми стягутої франшизи. При цьому, ми беремо на себе всі витрати на ведення справи, які, зазвичай, перевищують розмір позовних вимог. В такому випадку розмір наших витрат також буде покладено на відповідача окремо від вимог по оплаті франшизи. Також ми завжди окремо розглядаємо можливість стягнення з винуватця ДТП різниці між виплатою страхового відшкодування (розраховану з урахуванням коефіцієнту фізичного зносу) та вартістю відновлювального ремонту з новими деталями. Дуже часто такі суми можуть бути дуже значні й навіть співмірні з розміром сплаченого страхового відшкодування.

Тобто по таких справах наш клієнт повністю повертає нам розмір судових витрат, що були присуджені судом та 50% франшизи. Щодо інших стягнень з винватця ДТП, то ми пропонуємо наступний алгоритм нашої роботи.

(068) 349-38-55, (095) 825-45-08 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Щоб відразу написати нам в месенджер – натисніть на долоньку у нижньому куті екрану.

Приклади наших судових справ

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залишились питання?

Якщо у вас є питання або будь-яка інша причина зв’язатися – заповніть форму та отримайте відповідь протягом робочого дня.

Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити