Дострокове припинення договорів страхування

Припинемо нав'язаний договір страхування та повернемо сплачені страхові платежі.

Частіше за все клієнти стикаються с поверненням страхових платежів по договорам страхування у наступних випадках:

  1. Договори накопичувального страхування життя, які клієнта фактично вмовили купити без повного розуміння ним умов страхування, порядку відшкодування страхової виплати, індексацій, порядку дострокового припинення договору страхування.
  2. Договори страхування, які фактично були нав’язані при наданні інших  фінансових послуг, наприклад, при оформленні договору споживчого кредиту. Причом зазвичай платежі по таким договорам страхування значно вище ринкових, вони містять вкрай невигідні умови, тому просто не потрібні клієнту.
  3. Договори страхування, які були продані як супутні “обов’язкові” при купівлі певного товару. Частіше за все з цим стикаються покупці техніки, коли через договори страхування, вартість яких складає суттєву частину товару, продаються абсолютно непотрібні послуги – якась “додаткова гарантія”, “покриття від стихійних лих”, тощо.

Ми маємо значний досвід з повернення платежів по таким договорам страхування і завжди працюємо дуже делікатно. Українське законодавство, нажаль, далеке від стандартів захисту споживачів в цих питаннях, в порівнянні з багатьма країнами. Але ми маємо напрацьовані алгоритми вирішення таких суперечок та повернення грошей клієнту. В даному випадку наш головний принцип – не нашкодити, тому рішення для кожного випадку підбирається індивідуально. Якщо можливість завдання шкоди більше ніж розмір повернених коштів, ми пояснимо ризики й відмовимось працювати.

Але в більшості випадків нам вдається знаходити рішення та повертати кошти клієнтів за непотрібні та нав’язані страхові послуги. 

Вартість послуги складає  – 30% від суми фактично поверненого страхового платежу, всі витрати на ведення процесу ми беремо на себе. У разі, якщо викупна сума за договорами страхування досить значна – вартість послуг узгоджується індивідуально.

Щоб визначити економічну доцільність й можливі наслідки дострокового припинення договору страхування отримайте консультацію нашого юриста. Ми зважимо усі ризики, порахуємо витрати й точно визначемо найбільш раціональний варіант дій.

Тел. (068) 349-38-55, (095) 825-45-08 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Щоб відразу написати нам в месенджер – натисніть на долоньку у нижньому куті екрану.

 

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залишились питання?

Якщо у вас є питання або будь-яка інша причина зв’язатися – заповніть форму та отримайте відповідь протягом робочого дня.

Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити