Позов до винуватця ДТП

Стягнемо відшкодування шкоди з винуватця ДТП у повному розмірі, й не залишимо некоректну поведінку без адекватної відповіді.

У яких випадках, та які суми можна стягнути з винуватця ДТП:

  1. Розмір матеріального збитку перевищує ліміт відповідальності страхової компанії. Ми працюємо з такими справами та пропонуємо наступний алгоритм дій.
  2. При розрахунку матеріального збитку страхова компанія, відповідно до Закону України “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів” застосовує коефіцієнт фізичного зносу. Різницю, що виникає між вартістю ремонту з новими запасними частинами та механізмами, вартість яких скоректована на коефіцієнт фізичного зносу, можна стягнути з винуватця ДТП. Зазвичай це дуже значні суми, які в деяких випадках можуть бути співмірними з розміром страхового відшкодування за договором обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Ми маємо досвід та значну судову практику стягнення цієї різниці з винуватця ДТП.
  3. Якщо договір обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів містить франшизу, то її також має сплатити винуватець ДТП. Ми успішно працюємо з такими справами, питанням стягнення франшизи присвячений окремий розділ на нашому сайті – “Стягнути франшизу з винуватця ДТП“.
  4. Також окремо можна розглядати питання стягнення втрати товарної вартості транспортного засобу, компенсації моральної шкоди, упущеної вигоди, але ці питання треба вирішувати окремо в кожному випадку, виходячи з доцільності їх включення до складу позовних вимог.

У більшості подібних випадків питання можна вирішити тільки у судовому порядку.

Для того, щоб визначити перспективи по справі, розрахувати видаткову частину, оцінити економічну доцільність залучення юристів та здійсненя витрат Вам необхідно отримати консультацію одного з провідних юристів компанії. В більшості випадків оцінку перспективності справ здійснює безпосредньо власник компанії – Ільченко Антон.

Вартість послуг та схема оплати гонорару

Тел. (068) 349-38-55, (095) 825-45-08 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Щоб відразу написати нам в месенджер – натисніть на долоньку у нижньому куті екрану

Приклади наших судових справ

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залишились питання?

Якщо у вас є питання або будь-яка інша причина зв’язатися – заповніть форму та отримайте відповідь протягом робочого дня.

Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити