Про нас

Виникли проблеми зі страховою? Не знаєте до кого звернутися? Ми Вам допоможемо!

Вітаємо! Якщо ви зайшли на цю сторінку, то напевно маєте проблему зі страховою компанією і шукаєте юристів, які допоможуть її вирішити. Тому, Вам необхідна інформація, щоб зробити свій вибір саме на користь нашою юридичної фірми.

Давайте знайомитись! Мене звати Ільченко Антон, і я є засновником юридичної компанії «Фінанс-сервіс». Я впевнено можу сказати, що ми будемо корисні для вирішення Вашої проблеми. І на це в нас є, щонайменше, три поважні причини:

  1. По-перше, наша юридична фірма працює з 2007 року й спеціалізується на страхових спорах. Ми є першою спеціалізованою юридичною компанією в Україні, що займається вирішенням проблем зі страховими компаніями. Ми супроводжуємо найбільший клієнтський портфель страхових спорів в Україні, нами вже успішно вирішено більше 1200 справ, клієнти компанії отримали більше 50 мільйонів гривень страхових відшкодувань, ми знаємо особливості кожної страхової компанії, практику врегулювання збитків, маємо особисті контакти.
  2. По-друге, ми працюємо виключно на результат. У разі співпраці з нами у більшості випадків Ви сплачуєте гонорар тільки тоді, коли питання вирішене. Це не створює жодних ризиків для вас та є кращою гарантією того, що юристи зацікавлені в результаті, а не у процесі.
  3. По-третє, на відміну від багатьох юристів, що займаються виключно спорами з автострахування, ми працюємо з усіма видами страхування й готові надати юридичну допомогу по будь-якому договору страхування.

І останнє, особисто я працюю у сфері страхування з 2004 року, захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему «Позов у цивільних справах, що виникають із страхових правовідносин в Україні». Тривалий час викладав курс «Страхове право», про мене легко знайти інформацію в Google, я знаю страхову справу, маю практичний досвід та продовжую працювати у цій сфері.

Я контролюю та розумію ситуацію по кожній справі, яку ведуть юристи моєї компанії, надаю допомогу у вирішенні спорів.

Тому впевнено можу гарантувати, що працюючи зі мною та моєю командою, Ви можете розраховувати на професійність, чесність, відкритість у відносинах та націленість на результативне вирішення вашої проблеми.

Відгуки про ТОВ “Фінанс-сервіс” в Google

Відгуки про ТОВ “Фінанс-сервіс” в Facebook

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залишились питання?

Якщо у вас є питання або будь-яка інша причина зв’язатися – заповніть форму та отримайте відповідь протягом робочого дня.

Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити