Отримати страхове відшкодування у Польщі

Допоможемо отримати страхове відшкодування у Польщі

Не є секретом, що польські страховики більш ніж в 50% відсотків випадків занижують розмір страхового відшкодування. Вирішувати спірні питання з польськими страховими компаніями для українців вкрай важко через особливості та незнання законодавства, порядку проведення процедури оцінки завданої шкоди, оформлення звернень та претензій, досудового оскарження рішень страховика, порядку й умов судового розгляду справи.

Ми успішно співпрацюємо з польськими провайдерами з 2013 року й вже накопили значний досвід взаємодії та вирішення страхових спорів на досудовому та судовому етапах врегулюванні справи у Польщі. Так, є випадки, коли ми дійсно відмовляємось й не можемо допомогти, але більшість наших клієнтів отримають відшкодування на 30 – 70% більше від того, що їм пропонував польський страховик з самого початку.

Чому вигідно працювати з нами та яких ризиків Ви уникаєте:

  1. Абсолютно всі польські юристи отримують відшкодування на свій рахунок, вираховують свій гонорар, а потім решту віддають клієнту. Ми неодноразово стикались з тим, що частині українських клієнтів страхове відшкодування не виплачувалося або його суттєво зменшували в односторонньому порядку. В даному випадку ми знаходимось в Україні, в нас є офіси, ми працюємо з 2007 року – Ви знаєте де ми знаходимось й з ким вирішувати питання. Тому, у раз співпраці ми забираємо на себе всі ризики того, що польські провайдери не повернуть гроші. В разі виплати страхового відшкодування збоку польського страховика ми готові розрахуватися своїми грошима, а потім самостійно вирішувати спірні питання с польськими провайдерами у разі порушення договорів з їхнього боку;
  2. Ви оплачуєте тільки результат, все чесно й прозоро – жодні аванси або попередні витрати не потрібні;
  3. Зазвичай за всі роки співпраці нам легше зрозуміти ніж звичайній людині – чи реальні речі обіцяє польський провайдер, як він бачить роботу, чи буде результат, який та в які строки, що дозволить уникнути жодних зайвих втрат з Вашого боку;
  4. Зі свого боку ми якісно та відповідно до вимог польського законодавства зможемо зібрати всі необхідні документи в Україні для надання їх під час судового розгляду у Польщі. Ми знаємо як це робити й маємо можливості для того, щоб максимально швидко отримати необхідні докази в будь-якому регіоні України. А як показує практика в значній кількості випадків це має значний вплив на кінцевий результат при розгляді справи на території Польщі.

Залишились питання?

Якщо у вас є питання або будь-яка інша причина зв’язатися – заповніть форму та отримайте відповідь протягом робочого дня.

Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити