Страхового відшкодування не вистачає для покриття збитків

Примусимо страхову компанію та винуватця відшкодувати повну суму завданих збитків

Це може статися у наступних випадках.

  1.  Страхова компанія винуватця виплатила весь ліміт страхового відшкодування за договором страхування, а вартість ремонту значно вище.
  2. Страхова компанія штучно занизила суму страхового відшкодування.
  3. Страхова компанія застосувала вирахування, передбачені Законом України “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів” та іншими нормативними актами.

Як ми працюємо:

У разі, коли страховою компанією оплачений ліміт, ми завжди аналізуємо можливість стягнути в примусовому порядку з винуватця різницю між сумою збитку і страховим відшкодуванням (оцінюємо його платоспроможність та перспективу виконання судового рішення). Якщо, на нашу думку, перспективи стягнення немає в силу його неплатоспроможності, ми відразу скажемо про це і обґрунтуємо своє рішення. Тому ми намагаємось працювати тільки там, де є перспектива подальшого виконання судового рішення. У разі штучного заниження суми страхового відшкодування страховиком ми готові запропонувати наступний алгоритм вирішення проблеми.

Для того, щоб визначити перспективи по справі, розрахувати видаткову частину, оцінити економічну доцільність залучення юристів та здійсненя витрат Вам необхідно отримати консультацію одного з провідних юристів компанії. В більшості випадків оцінку перспективності справ здійснює безпосредньо власник компанії – Ільченко Антон.

У разі, якщо страховик здійснив вирахування, передбачені чинним законодавством, ми стягнемо цю суму з винуватця ДТП, діюча судова практика на сьогодні це дозволяє, й ми маємо значну кількість подібних виграних справ.

Вартість послуг та схема оплати гонорару

Тел. (068) 349-38-55, (095) 825-45-08 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Щоб відразу написати нам в месенджер – натисніть на долоньку у нижньому куті екрану

Приклади наших судових справ

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залишились питання?

Якщо у вас є питання або будь-яка інша причина зв’язатися – заповніть форму та отримайте відповідь протягом робочого дня.

Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити