Страхова компанія відмовила у виплаті

Примусимо страхову компанію виконати взяті на себе зобов'язання

Відмова у виплаті страхового відшкодування — це досить поширене явище.

За статистикою більше 60% випадків відмов у виплаті страхового відшкодування є неправомірними.

Рішення подібних проблем — наш профіль. Ми допоможемо вам отримати гроші від страхової компанії і виконаємо всю роботу «під ключ» самостійно.

Ми укладаємо договір про надання юридичних послуг. Гонорар залежить від розміру спірної суми відшкодування.

Перейдіть за посиланням та дізнайтеся вартість наших послуг та схему оплати.

Як ми вирішимо Вашу проблему:

На початковому етапі нам потрібно ознайомитися з вашою справою. Для цього нам буде потрібна копія договору страхування, документи, що підтверджують настання страхового випадку, ваші коментарі, листування зі страховою компанією і власне відмова у виплаті. Якщо листування зі страховиком не велося і письмової відмови ви не надсилали, то це також не проблема, ми готові працювати з тим що є. Далі ми відразу зможемо визначити перспективу вашої справи, чим саме ми зможемо вам допомогти та порядок наших дій по стягненню страхового відшкодування.

Для того, щоб визначити перспективи по Вашій справі, розрахувати видаткову частину, оцінити економічну доцільність залучення юристів та здійсненя витрат Вам необхідно отримати консультацію одного з провідних юристів компанії. В більшості випадків оцінку перспективності справ здійснює безпосредньо власник компанії – Ільченко Антон.

Ми працюємо по всій Україні.

Надалі ми приступимо до процедури досудового врегулювання, якщо це можливо на даному етапі. Ця процедура передбачає підготовку та збір необхідних документів для переговорів зі страховиком, власне зустріч з керівництвом підрозділу врегулювання збитків або першими особами компанії, в залежності від суми спірного відшкодування, оскарження рішення страховика в перевіряючих і контролюючих органах.

Вартість послуг та схема оплати гонорару

Якщо в досудовому порядку спір врегулювати неможливо або компромісу досягти не вдалося, ми забезпечуємо підготовку позовної заяви, необхідних матеріалів та подаємо їх до відповідного суду. Наші юристи забезпечують представництво ваших інтересів у всіх судових інстанціях (перша інстанція, апеляція, касація), а також в органах виконавчої служби до отримання суми страхового відшкодування.

Тел. (068) 349-38-55, (095) 825-45-08 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Щоб відразу написати нам в месенджер – натисніть на долоньку у нижньому куті екрану.

Приклади наших судових справ

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залишились питання?

Якщо у вас є питання або будь-яка інша причина зв’язатися – заповніть форму та отримайте відповідь протягом робочого дня.

Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити