Вирішення проблем зі страховими компаніями

Зробимо все "під ключ", без попередньої оплати, всі витрати та ризики по справі візьмемо на себе

Як ми вирішимо вашу проблему в будь-якій точці України або навіть за кордоном:

  1. Ми безкоштовно вивчимо вашу справу, оцінимо наявні докази та визначимо перспективи.
  2. Допоможемо отримати необхіді докази по справі, а також профінансуємо отримання таких доказів. Наприклад, направимо адвокатськи запити, замовимо необхідні експертні дослідження, забезпечимо рецензування документів опонента, залучимо необхідних спеціалістів, тощо.
  3. Сформуємо правову позицію та забезпечимо врегулюваня спору на досудовому етапі шляхом проведення переговорів, направлення претензій, скарг, досудових вимог, надання аргуметованих відповідей на претензії та вимоги опонентів, в разі необхідності узгодимо компромісну позицію та оформимо врегулювання спору юридичними докуметами, що виключить подальші претензії.
  4. В разі неможливості вирішення спору в досудовому порядку ми забезпечимо представництво ваших інтересів в судах всіх інстанцій.
  5. Після отримання рішення суду здійснимо повний супровід його виконання. Наші юристи мають досвід співпраці як з державними, так і з приватними викнавцями.
  6. Якщо справа не має перспективи – ми пояснемо свою позицію та відмовимось від співпраці.

 

Приклади наших судових справ

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залишились питання?

Якщо у вас є питання або будь-яка інша причина зв’язатися – заповніть форму та отримайте відповідь протягом робочого дня.

Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити