Вартість

Скільки будуть коштувати наші послуги? З чого складається вартість? Обирайте варіант, який Вам найбільше підходить

Варіант №1 “Гонорар успіху”

По більшості справ ми працюємо на умовах “гонорар успіху”. Це передбачає, що ви не сплачуєте нічого до моменту обумовленого результату по справі (отримання страхового відшкодування, доплата страхового відшкодування, повернення страхового платежу, відмова в регресному позові, тощо). В такому випадку, наш гонорар склалає 30-50% від суми спору. Крім того, особливістю співпраці з нами є те, що ви не несете жодних ризиків. Це пов’язано з тим, що ми готові самостійно фінансувати ведення досудового та судового врегулювання спору. Всі наші витрати на ведення вашої справи будуть включені до складу судових витрат та стягнуті з Відповідача, окрім вказаного відсотку. Якщо ми не вийшли на результат, то ви не сплачуєте нам нічого, незалежно від того, скільки грошей ми витратили на ведення вашої справи. Тобто ми не тільки не беремо попередьої оплати, а навіть ризикуємо власими грошима, щоб виключти жодні ризики для своїх клієнтів.

Варіант №2 “Економ-пропозиція”

У випадках, коли спірна сума не дуже значна – ми пропонуємо пакет послуг, що включає весь комплекс досудодової роботи, формування доказової бази по справі, підготовку позову, запереречення на відзив, але не супрводжуємо справу у суді. Це дуже суттєво скорочує витрати на правову допомогу й при цьому ключові етапи роботи виконуються професійними юристами. Далі ми можемо подати клопотання про розгляд справи без Вашої участі або проконсультувати як самостійно поводити себе у суді. Такий підхід дозволяє Вам не відмовлятися від захисту своїх прав через високі витрати на юристів. При цьому вказані витрати включаються до складу судових витрат й після виграшу у суді стягуються з Відповідача, тобто Ви повертаєте ці гроші після судового судового розгляду справи. Дізнатися деталі пакетної пропозиції.

Варіант №3 “Узгоджена тарифікація”

Іноді, з урахуванням особливості справи, коли робота на умовах “гонорар успіху” є неможливою, ми можемо запропонувати співпрацю з узгодженою  тарифікацією. Вказаний формат оплати наших послуг передбачає узгодження чіткої стратегії по справі з детальним визначенням документів та дій, які мають бути вчинені (отримання доказів, участь у судових засіданнях, вживання заходів досудового врегулювання, тощо). В такому випадку ми чітко узгоджуємо вартість кожного документа та дії. Така форма оплати дозволяє чітко контролювати витрати на ведення справи та дає можливість за бажанням клієнта припинити фінансування ведення спору на будь-якому етапі.

Варіант № 4 “Комбінована оплата”

Цей тарифний план передбачає комбінацію декількох вищевказаних умов оплати. Наприклад, це працює наступним чином – Ви сплачуєте якийсь безповоротний аванс, а левова частина гонорару оплачується після надходження відшкодування на Ваш рахунок на умовах “гонорар успіху”. Або оплачуєте частину роботи згідно “узгодженої тарифікації” через те, що робота на цьому етапі може закрити проблему повністю, а якщо цього не сталося, то оплата зараховується в аванс й ми переходимо до співпраці на умавах “гонорар успіху”.

Зацікавлені в співпраці? Точну вартість та умови оплати ми повідомимо одразу після вивчення Вашої справи. Ми гарантуємо, що ніколи не запропонуємо Вам умови співпраці, які не будуть економічно доцільними з урахуванням спірнох суми та специфіки спору. Ми розуміємо головне – НАШ КЛІЄНТ ЗАВЖДИ МАЄ ЧІТКО БАЧИТИ СВОЮ ВИГОДУ ВІД СПІВПРАЦІ З НАМИ.

Телефони для запису (Viber, Telegram, WhatsApp):

(068) 349-38-55, (095) 825-45-08

Щоб відразу написати нам в месенджер – натисніть на долоньку нижньому куті екрану.

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залишились питання?

Якщо у вас є питання або будь-яка інша причина зв’язатися – заповніть форму та отримайте відповідь протягом робочого дня.

Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити