Оцінка авто після ДТП

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам безкоштовно в кілька кліків отримати попередню орієнтовну оцінку збитків онлайн

В цьому відео ми розкажемо, як замовити оцінку після ДТП на нашому сайті:

Попередній розрахунок:

На сайті онлайн в декілька кліків можна безкоштовно оформити попередній розрахунок матеріальних збитків, завданих в ДТП. Як працює цей сервіс можна подивитись в цьому відео. Інструкцію по користуванню сервісом ми залишаємо для Вас тут.

Замовити огляд пошкодженого авто та оформлення документів про оцінку завданих збитків:

  • проведення процедури оцінки та складання відповідного звіту – 4000 гривень;
  • проведення процедури оцінки та складання відповідного звіту у разі визнання транспортного засобу фізично знищеним (з визначенням вартості транспортного засобу, як до ДТП, так і після ДТП)  – 5000 гривень;
  • складання калькуляції – 2000 гривень.

Всі платежі здійснюються виключно офіційно на рахунок суб’єкта оціночної діяльності, до Звіту про оцінку надаються всі кваліфікаційні документи оцінювача, зазначений Звіт може бути використаний, в якості доказу під час судового розгляду справи. Витрати на оцінку включені до складу судових витрат й стягнуті з відповідача по справі (всі документи для цього з нашого боку також будуть оформлені та видані разом зі Звітом).

У разі укладання з нами договору про юридичний супровід Вашого спору зі страховою компанією або винуватцем ДТП “під ключ”, ми зробимо оцінку за свій рахунок й разом з іншими витратами по справі стягнемо ці гроші з відповідача по справі.

Щоб скористатись нашим онлайн сервісом, залиште будь ласка Вашу контактну інформацію

Невірний формат
Невірний формат

Замовити оцінку або калькуляцію.

Невірний формат
Вкажіть контактні дані
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити