Комплексний супровід автопарків та страхових портфелів юридичних осіб

Зменшимо витрати від недоплат страхових компаній та відповідальних за збитки від 30 до 60%

Ми маємо значний досвід вирішення «під ключ» всіх питаннь, пов’язаних з оформленням страхових подій та отриманням виплат страхового відшкодування для корпоративних клієнтів. Наші юристи супроводжують всі ДТП компаній, пошкодження майна та вантажів, регресні вимоги, корпоративні договори особистого страхування працівників компаній, тощо.

Звичайно, що для кожного корпоративного клієнта розробляється індивідуальний план обслуговування, який повністю вбудовується у його бізнес-процеси й не створює жодних незручностей під час співпраці. Навпаки, працівники, які раніше займалися цими питаннями значно зменшують навантаження (фінансові директори, керівники відділів ЗЕД, завідувачі автомобільним господарством, керівники HR – департаментів, HR – менеджери, юристи тощо).

В середньому ми скорочуємо втрати корпоративних клієнтів від недоплат страхового відшкодування й компенсацій від відповідальних за заподіяні збитки осіб по ДТП або іншим страховим подіям на 30 – 60% в залежності від системи й підходів, які були сформовані в компанії до початку нашої співпраці.

При цьому, на відміну від будь-яких інших юристів, ми не просимо жодних абонентських оплат або навіть фінансування поточних витрат по справі. Ми все це заберемо на себе, а це означає, що наш клієнт не вилучатиме гроші з обігу, не ризикуватиме ними, не втрачатиме на вкладенні грошей у справу через тривалий судовий процес за умови дії курсових та інфляційних чинників.

Тобто ми інвестуємо й ризикуємо своїми грошима для вирішення питань свої клієнтів. У разі, якщо відшкодування на рахунок не надійшло, наш клієнт не сплачує нам жодної копійки незалежно від того, що ми витратили на вирішення спору.

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залишились питання?

Якщо у вас є питання або будь-яка інша причина зв’язатися – заповніть форму та отримайте відповідь протягом робочого дня.

Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Невірний формат
Відправити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити