Рецензування звітів оцінювачів та експертних висновків

Ми допоможемо Вам довести неспроможність звіту оцінювача або експертного висновку, виконаного опонентом в суперечці. Найбільш поширеними випадками, коли може виникнути необхідність у рецензуванні, є:

1. Рецензування звіту про заподіяний матеріальний збиток, який був виконаний оцінювачем на замовлення страхової компанії. Справа в тому, що після оформлення страхового випадку в офісі страховика і проведення огляду пошкодженого автомобіля, багато хто логічно приступають до ремонту. На далі, якщо Вас не влаштує сума оцінки, виконаної на замовлення страховою компанією, свою оцінку замовити вже проблематично, так як автомобіль відремонтований. Але це не означає, що потрібно погоджуватися з оцінкою запропонованою страховиком. Щоб її оскаржити можна широко використовувати механізм рецензування навіть після того, як пошкоджений автомобіль або інше майно було відновлено.

2. Рецензування експертного висновку експерта або спеціаліста (аварійного комісара), залученого страховиком, про обставини ДТП. На підставі таких висновків у виплаті дуже часто відмовляють або зменшують її. Наприклад, при наявності висновку про обопільну вину при оформленні страхової події за допомогою європротоколу, при не підтвердженні заявлених обставин ДТП за договором КАСКО або трудової дисципліни суперечать законодавству і т.д. Більшість таких висновків робляться на основі штучного маніпулювання вихідними даними. Але щоб оформити це у вигляді доказів потрібно оформити рецензію.

3. Рецензування висновків фахівців при розгляді справи про притягнення до адміністративної відповідальності винуватця ДТП.

 

Ми працюємо по всій Україні.

Матеріали для оцінки можливості проведення дослідження (копії адміністративних матеріалів, фотографії пошкоджених автомобілів, фотографії з місця ДТП, циклограми, відео і т.д.) Ви можете направити нам по електронній пошті. У разі необхідності проведення огляду пошкодженого автомобіля або майна — це зробить наш аварійний комісар у Вашому населеному пункті.

При узгодженні всіх позицій — ми виставимо Вам рахунок і обговоримо терміни виконання робіт. Після оплати і закінчення робіт ми направимо Вам оригінал експертизи «Нової поштою», а копію надішлемо в електронному вигляді.

Якщо у Вас залишилося питання чи треба дещо уточнити, будь ласка, зв’яжіться з нами по телефону або за допомогу форми «Задати питання».

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо