Моделювання механізму ДТП

Наша компанія має в своєму розпорядженні технічні можливості для моделювання обставин ДТП за допомогою спеціальних програмних комплексів. Результатом моделювання можуть бути графічні статичні зображення, динамічна візуалізація механізму ДТП, отримання додаткових даних про обставини ДТП, винятки  або підтвердження версій про механізм ДТП.

Моделювання дуже зручне при роботі з конкретною версією механізму ДТП, підготовці до слідчих та інших процесуальних дій. З огляду на те, що не завжди є можливість отримати доступ до вихідних даних (схеми ДТП, пояснення учасників і т.д.), ми за допомогою моделювання можемо допомогти відпрацювати версію ДТП клієнта, виявити її слабкі місця, отримати дані, які в подальшому можуть бути використані у доведенні.

 

Ми працюємо по всій Україні.

Матеріали для оцінки можливості проведення дослідження (копії адміністративних матеріалів, фотографії пошкоджених автомобілів, фотографії з місця ДТП, циклограми, відео і т.д.) Ви можете направити нам по електронній пошті. У разі необхідності проведення огляду пошкодженого автомобіля або майна — це зробить наш аварійний комісар у Вашому населеному пункті.

При узгодженні всіх позицій — ми виставимо Вам рахунок і обговоримо терміни виконання робіт. Після оплати і закінчення робіт ми направимо Вам оригінал експертизи «Нової поштою», а копію надішлемо в електронному вигляді.

Якщо у Вас залишилося питання чи треба дещо уточнити, будь ласка, зв’яжіться з нами по телефону або за допомогу форми «Задати питання».

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо