Дослідження обставин ДТП

Перелік найбільш типових запитань:

1. Як повинен був діяти водій в даній дорожній обстановці згідно з технічними вимогами Правил дорожнього руху?
2. Чи відповідали дії водіїв технічним вимогам Правил дорожнього руху?
3. Чи перебували з технічної точки зору дії водія транспортного засобу в причинному зв’язку в зв’язку з виникненням ДТП?
4.Чи мали водії можливість уникнути зіткнення з моменту виникнення небезпеки для руху?
5. З якою швидкістю рухався транспортний засіб з урахуванням пошкоджень, отриманих при зіткненні?
6. Яка максимально допустима швидкість за умови видимості дороги?

За бажанням клієнта ми можемо самостійно отримати копії адміністративних матеріалів та інших документів з вихідними даними, необхідними для проведення дослідження.

Також, ми можемо забезпечити повне представництво Ваших інтересів в судах, правоохоронних органах, страхових компаніях «під ключ». При цьому, працюючи з нами, Ви не сплачуєте частину нашого гонорару вперед. Розрахунок проводиться тільки при позитивному розгляді справи. Якщо нам не вдалося вийти на узгоджений результат — Ви нічого не платите.

 

Ми працюємо по всій Україні.

Матеріали для оцінки можливості проведення дослідження (копії адміністративних матеріалів, фотографії пошкоджених автомобілів, фотографії з місця ДТП, циклограми, відео і т.д.) Ви можете направити нам по електронній пошті. У разі необхідності проведення огляду пошкодженого автомобіля або майна — це зробить наш аварійний комісар у Вашому населеному пункті.

При узгодженні всіх позицій — ми виставимо Вам рахунок і обговоримо терміни виконання робіт. Після оплати і закінчення робіт ми направимо Вам оригінал експертизи «Нової поштою», а копію надішлем в електронному вигляді.

Якщо у Вас залишилося питання чи треба дещо уточнити, будь ласка, зв’яжіться з нами по телефону або за допомогу форми «Задати питання».

 

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо