Медичне страхування студентів за кордоном

Чому краще купити поліс в Україні через нашу компанію:

1. Купуючи поліс за кордоном Вам дуже складно буде допомогти своїй дитині при виникненні проблеми з його страховою компанією. А проблеми можуть виникнути всюди — помилки при оформленні страхової події, «важкий випадок», який частково потрапляє в виключення, формальні порушення умов страхування і т.д. Купуючи поліс в Україні, Ви завжди зможете звернутися до свого страховика і вирішувати виниклі проблеми тут.
2. Рішення страховика оскаржити в Україні набагато простіше і дешевше, ніж вести судовий процес за кордоном. Більш того, в разі наявності обґрунтованих претензій, ми візьмемо всі судові процедури і витрати на себе. Однак, звертаємо Вашу увагу, що за період роботи з 2009 року з українським офісом «Європейське туристичне страхування» (ERV), нам вдавалося врегулювати всі спірні ситуації в досудовому порядку.
3.Купити поліс в Україні можна набагато дешевше, ніж в страховій компанії, яку рекомендує Вам іноземний навчальний заклад. При цьому поліси «Європейського туристичного страхування» (ERV) як провідного профільного міжнародного страховика приймаються в навчальних закладах більшості країн світу. При наявності спеціальних вимог вашого навчального закладу до страхового покриття ми постараємося узгодити індивідуальні умови страхування, які повністю відповідають зазначеним вимогам. Нам вдавалося вирішити це питання в 90% випадків.
4. Ми запропонуємо Вам спеціальні ціни на страхові послуги «Європейського туристичного страхування» (ERV), так як для нас узгоджені індивідуальні умови співпраці.
5. Протягом дії полісу ми завжди відповімо на всі Ваші питання і допоможемо у вирішенні будь-яких проблем, що виникли.
Інформація про ПрАТ «Европейське туристичне страхування»

Працюємо по всій Україні, 24/7 365 днів в році.

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо