Страхування відповідальності інженерів-проектувальників, архітекторів

В даний час ми готові запропонувати, як індивідуальне, так і корпоративне страхування відповідальності інженерів — проектувальників та архітекторів.

Індивідуальне страхування:

При проходження професійної атестації (сертифікації) інженера-проектувальника, одним з обов’язкових умов, є оформлення договору страхування професійної відповідальності. Звертаємо Вашу увагу на те, що даний вид страхування є добровільним і при цьому відсутні будь-які юридичні обмеження на самостійний вибір страхової компанії та умов страхування. Атестаційні комісії, а також органи, що видають сертифікати, не мають права нав’язувати «своїх» страховиків, а також умови страхування при зверненні за видачею відповідного сертифіката.

Розміри страхових платежів:

Інженер-проектувальник другої категорії — 150 гривень;

Інженер-проектувальник першої категорії — 2500 гривень;

Провідний інженер проектувальник — 4500 гривень;

Доставка по Києву — безкоштовна;

Доставка по Україні + вартість послуг ТОВ «Нова Пошта».

Корпоративне страхування:

Ми можемо запропонувати рішення для страхування корпоративної відповідальності інженерних і архітектурних компаній. При цьому ми забезпечимо розміщення ризиків в провідних транснаціональних страхових групах в Україні або у профільних рейтингових іноземних страховиків на умовах фронтінг.

Крім цього, ми також зможемо підібрати індивідуальні «бюджетні» рішення під конкретні проекти або тендери з мінімальним розміром страхового платежу та розміщенням ризиків на українському страховому ринку.

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо