31 Жовтня 2022 Судова практика (наша)

Стягнення недоплаченого страхового відшкодування за полісом страхування зі страхової компанії та стягення різниці між фактичними затратами на ремонт автомобіля та страховим відшкодуванням з роботодавця винуватця ДТП.

Фабула справи:

Внаслідок зіткнення з маршрутним автобусом автомобіль клієнтки було значно пошкоджено. В результаті звернення за полісом обов’язкового страхування клієнтці було виплачено занижений розмір страхового відшкодування.

Окрім того, було здійснено відновлювальний ремонт автомобіля на суму, яка перевищувала розмір страхового відшкодування, який підлягав сплаті з боку страховика. Позов до суду було заявлено до страхової компанії на суму недоплаченого страхового відшкодування за результатами оцінки незалежного експерта, залученого з нашого боку, та до юридичної особи, яка здійснювала перевезення пасажирів маршрутним автобусом за договором оренди, на суму вартості ремонту згідно з документами СТО. За результатами судового розгляду позов було задоволено в повному обсязі. Суд апеляційної інстанції дане рішення залишив без змін.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/101624825

Поділитись:

Читайте також

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити