Допомога в отриманні страхового відшкодування на території Польщі

Якщо Ви потрапили в ДТП на території Польщі, ми допоможемо Вам отримати виплату страхового відшкодування в повному обсязі від польської страхової компанії, забезпечимо представництво Ваших інтересів в спірній ситуації, проведемо оцінку і зберемо всі необхідні документи для виплати страхового відшкодування на території Польщі, забезпечимо ремонт Вашого автомобіля на території Польщі.

Чому Вам вигідно звертатися до нас:

  1.  У разі ДТП на території Польщі виплату Вам повинна буде зробити польська страхова компанія, де застрахована цивільна відповідальність винуватця ДТП. Справа в тому, що польські страховики активно користуються незнанням нашими водіями законодавства і регламентів оцінки збитку на території Польщі. Розуміючи, що іноземний водій не оскаржуватиме розмір збитку, страхові компанії допускають заниження розміру виплати страхового відшкодування.
    Наші провайдери в Польщі працюють з незалежними оцінювачами, які можуть перевірити розрахунок польських страховиків і мають ліцензії, що дозволяють рецензувати їх. Таким чином, ми оскаржимо розмір страхового відшкодування і через наших партнерів-юристів на території Польщі доб’ємося повної виплати страхового відшкодування.
  2. Якщо Вас незаконно визнали винуватцем ДТП на території Польщі, ми вивчимо Вашу справу, забезпечимо представництво Ваших інтересів у суді і доб’ємося відшкодування від польської страхової компанії.
  3. Якщо Ви потрапили в ДТП на території Польщі у вихідний день, що обмежує можливість врегулювання страхової події, ми допоможемо Вам. Наші провайдери можуть виїхати до Вас і забезпечити фіксацію події, збір необхідних документів і подальшу їх передачу в страхову компанію.
  4. Якщо незнання законодавства і мовний бар’єр заважають Вам вирішити спірні питання з польськими страховиками, ми допоможемо Вам і вирішимо питання «під ключ».
  5. Якщо Ваш автомобіль пошкоджений у ДТП, і Ви не можете безпечно продовжити свою поїздку, а на виплату страхового відшкодування потрібен час, при цьому Ви не маєте вільних коштів для ремонту — ми допоможемо Вам. Наша компанія готова через польських провайдерів вивчити обставини ДТП, розглянути документи і запропонувати Вам оперативний викуп права вимоги до польської страхової компанії, а також надати СТО для проведення ремонтних робіт.

 

Звертаємо увагу, що гонорар нашої компанії в більшості випадків оплачується виключно за отриманий результат у вигляді страхового відшкодування. Всі ризики по справі несемо ми. Якщо ми не добилися позитивного рішення, то Ви нічого нам не платите.

Задати своє питання

Відправити
close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо