Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Як отримати страхове відшкодування від страхової компанії

Катерина:

Доброго дня!

З боку винуватця страхова компанія виплатила збиток в розмірі 21 700. Машина Хонда джаз. На Хонді порахували 56 000 грн. (Тільки те, що побачили візуально).

Хочу отримати від страхової гроші на ремонт. Винуватець доплачувати не хоче. Скільки коштують ваші послуги і яка гарантія, що процес пройде на мою користь.

Відповідь:

Катерина, доброго дня! Дякуємо за Ваше питання.

Ситуація досить типова. Для того, щоб зрозуміти ситуацію, нам потрібно більше вихідних даних. Справа в тому, що страхова компанія і не повинна оплачувати рахунки СТО авторизованих дилерів. Крім того, відповідно до Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» виплата страхового відшкодування проводиться з урахуванням застосовуючи коефіцієнт фізичного зносу. Також, можливий і ще ряд відрахувань, наприклад, франшиза, податок на додану вартість, дубляж пошкоджень і т.д.

У зв’язку з цим, виходячи з наявного обсягу інформації, я не зможу повідомити на яку суму ми зможемо Вас вивести. Тим більше, що в кожної компанії дуже суб’єктивно підходять до співпраці з оцінювачами, застосування Методики оцінки колісних транспортних засобів і розрахунку страхового відшкодування.

Попередньо ми могли б обговорити ситуацію і отримати вихідні дані в телефонному режимі — рік випуску транспортного засобу, участь в попередніх ДТП, виявлені дефекти, що не відносяться до ДТП, під час огляду оцінювачем, залученими з боку страхової компанії, наявність корозійних пошкоджень на автомобілі і т . д.

Виходячи з отриманої інформації можна буде будувати попередні прогнози і говорити про перспективи стягнення недоплаченої суми страхового відшкодування. Далі, нам потрібно буде провести альтернативну оцінку збитку, перевірити інші вихідні дані і тоді вже говорити про перспективи стягнення. При цьому також потрібно враховувати і фактор платоспроможності страхової компанії. Відповідно, розмір спірної суми, трудомісткість роботи зі страховиком, інші вихідні дані і визначать ціну. В середньому ми працюємо в діапазоні 10% — 30% від суми страхового відшкодування, але це може бути і більше.

Наші гарантії наступні — ми укладаємо з Вами договір і несемо всі витрати і, відповідно, всі ризики примусового стягнення. Ви оплачуєте нам гонорар тільки після отримання грошей від страхової компанії. Якщо ми не домоглися відшкодування — Ви не покриваєте наші витрати. І останнє, ми не будемо братися за Вашу справу, не розуміючи чіткої перспективи, так як всі ризики несемо ми.Еслі Ви хочете, щоб ми підключилися до вирішення проблеми, пропоную подальші деталі обговорити в телефонному режимі.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо