Страхова компанія винуватця ігнорує звернення потерпілої сторони

Евген

Доброго дня.

Я потерпіла сторона в ДТП,  в слідстві якого я отримав механічні пошкодження. Рішенням суду було визнано мене потерпілим. Звернувся в страхову компанію винуватця ДТП, заяву про настання ДТП з його боку вже було написано. Подав всі документи для компенсації пошкоджень в ДТП, але страхова вже 4-й місяць не виплачує гроші. Я запитав у них всі документи на мою справу, але вони так само їх не пропонують.

Як бути?

Відповідь

Євген, доброго дня! Дякуємо за Ваш питання.

Все ж потрібно розбиратися навіть у формальних причин затримки виплати з боку страхової компанії винуватця ДТП. У разі, якщо страховик допускає істотну прострочення у виплаті страхового відшкодування, відмовляється обґрунтувати причину і не видає копії документів необхідно оскаржити такі дії страхової компанії.

Щоб остаточно розібратися з позицією страховика по Вашій справі має сенс подати скарги в Національну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України, а також Моторне (транспортне) страхове бюро України. У будь-якому випадку за результатами розгляду скарг Ви отримаєте позицію страхової компанії по Вашій справі.

Після цього вже потрібно буде приймати рішення – або вирішувати питання з наданням документів, або вирішувати питання в судовому порядку. Якщо прострочення виникла необгрунтовано, то зазначені органи з великою часткою ймовірності вирішать в адміністративному порядку питання виплати страхового відшкодування в Вашу користь. У разі Вашого бажання, ми можемо допомогти Вам з вирішенням даного питання «під ключ».

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити