Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Винуватець дорожньо-транспортної пригоди — загинув

Ярослава:

Доброго дня.

Машина потрапила в аварію (на дорозі лежало щось після ремонту дороги), в результаті машина декілька разів перекинулася. Водій загинув, пасажир без пошкоджень. Є поліс автоцивільного страхування. Поліція, в акті вказала, що винуватцем є водій. У страховій сказали, що якщо винен водій, то виплати не передбачені. Чи так це і на що можна претендувати?

Відповідь:

Ярослава, доброго дня! Дякую за Ваше запитання.

В даному випадку Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» передбачено можливість компенсації шкоди, заподіяної здоров’ю пасажира. Зокрема, страхова компанія, винуватця ДТП повинна компенсувати фактичні підтверджені витрати на лікування пасажира або провести виплату виходячи з кількості днів непрацездатності (1/30 мінімальної заробітної плати за один день).

Вартість пошкодженого автомобіля або витрати в зв’язку зі смертю водія (моральну шкоду, витрати на проведення і організацію похорону, пам’ятник, виплати особам, які перебувають на утриманні загиблого) проводитися не будуть. У ситуації, що склалася це не передбачено чинним законодавством.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо