Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Терміни складання страхового акта

Олександр:

Привіт!

СК не виплачує мені страховий збиток. Після отримання останнього документа (відповідь банку на запит СК про перерахування страхового відшкодування на рахунок банку (автомобіль кредитний) пройшло 13 календарних і 8 робочих днів, а з моментів страхового випадку — 64 календарних дня.

Я не є винуватцем ДТП. В який термін, після подачі останнього документа, складається страховий акт? У договорі цей термін не вказано.

Відповідь:

Доброго дня, Олександре! Дякую за запитання і увагу до нашого сайту.

На жаль, дуже важко коментувати Вашу ситуацію не вивчивши договір страхування. Терміни виплати відшкодування є істотною умовою договору страхування і зазвичай всі  страхові компанії вказують їх або в тексті договору, або в правилах страхування. Якщо в тексті договору дані положення все ж відсутні, спробуйте взяти в компанії правила страхування і подивитися там.

У практиці цей термін коливається в діапазоні 5-15 робочих днів в залежності від страхової компанії. Якщо ж цього немає, то краще за все звертатися до органів прокуратури зі скаргою, а також до Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо