Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Як дізнатися, де застрахований автомобіль

Валерій:

Привіт!

Моя дівчина взяла машину на прокат, не впевнившись, що вона застрахована і розбила її. Чи можливо дізнатися про страховий поліс на цю машину, якщо є номер і де. Як можна отримати цю інформацію.

Відповідь:

Доброго дня!

Це зробити досить складно. Не зовсім зрозуміло, про який договір Ви хочете дізнатися. Якщо мова йде про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності, то цю інформацію можна отримати в Моторному (транспортному) страховому бюро України за запитом адвоката. Аналогічний запит можна зробити і в саму прокатну компанію, якщо вас цікавить добровільне страхування автомобіля (КАСКО), в тому числі попросити вказати у відповіді, де застраховані їх інші автомобілі. Після чого продублювати відповідний запит в страхову компанію, так як прокатні компанії переважно страхують всі автомобілі в одній компанії, з метою отримання оптової знижки. Якщо прокатна компанія відмовиться надати повну інформацію, або проігнорує запит, Ви можете відмовитися від подальших переговорів з ними з відшкодування шкоди.

Якщо представники прокатної компанії звернуться до суду з позовом до Вашої дівчині — Ви надасте копію запиту і поштового повідомлення про вручення. Після цього можна клопотати в судовому засіданні про запит, що цікавить Вас інформації в прокатної компанії і страхової компанії, яка їх обслуговує.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо