22 Серпня 2021 Судова практика (наша)

Справа щодо оскарження рішення страхової компанії про відмову у виплаті страхового відшкодування у зв’язку з ненаданням на огляд транспортний засіб у пошкодженому стані

Фабула справи: на місці ДТП винна особа надала потерпілій стороні поліс страхування страхової компанії, який був укладений в момент дії полісу іншої  компанії. Потерпіла сторона  звернулася із заявою та надала на огляд автомобіль компанії, яку повідомила винна сторона, після чого автомобіль був відремонтований. Проте, за результатами розгляду страховик відмовив у виплаті страхового відшкодування та повідомив, що першим укладеним та відповідно діючим полісом був поліс іншої страхової компанії, куди і необхідно було звертатися.  Після звернення з відповідними документами до належної  страхової компанії, було отримано відмову у виплаті у зв’язку з тим, що автомобіль потерпілої сторони був відремонтований і не збережений у тому стані після ДТП відповідно до вимог ст. 33.3 Закону «Про ОСЦПВВНТЗ». Вказане рішення було оскаржено до суду та стягнуто страхове відшкодування, штрафні санкції, інфляційні витрати та 3% річних.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/85934286 (в апеляції залишено без змін)

Поділитись:

Читайте також

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити