Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Виплата відшкодування Моторно (транспортним) страховим бюро України

Вадим:

Добрий вечір!

Підкажіть, будь ласка, куди мені звертатися в наступній ситуації: в січні місяці у дворі будинку мені вдарили в результаті ДТП автомобіль і винуватець зник. Своєму страховому агентові я повідомив, але так як у мене не повне КАСКО на місце вона не виїзжала.

Співробітники ДАІ склали на місці ДТП документи і відправили їх до відділу розшуку ДАІ. Через 2 місяці співробітники ДАІ знайшли винуватця ДТП і склали на нього адміністративний матеріал та направили його до суду.

Декілька скільки місяців цей матеріал направляли з суду в ДАІ і назад і нарешті він був розглянутий. Вина лиходія визнана. За цей час пройшли строки притягнення винуватця до адміністративної відповідальності і в цьому йому пощастило.

Я звернувся в страхову компанію в якій зі слів винуватця він був застрахований на момент ДТП, але там піднявши архів відповіли, що він не був у них застрахований. Таким чином мені стало відомо, що винуватець дтп в той момент не був застрахований взагалі.

Підкажіть, будь ласка, мої подальші дії. Кажуть в таких випадках виплачує збитки Моторно транспортне бюро і за чий рахунок проводиться експертиза?

Спасибі за відповідь.

Відповідь:

Доброго вечора, Вадиме!

Якщо у Вас на момент дорожньо-транспортної пригоди був оформлений договір обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспортного засобу, в такому випадку збиток повинен бути компенсований регламентної виплатою Моторного (транспортного) страхового бюро на підставі ст. 41 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

Для отримання відшкодування необхідно звернутися за адресою МТСБУ -м. Киев, Русанівський бульвар, 8. Після написання заяви МТСБУ зобов’язане буде призначити проведення оцінки за свій рахунок. Надалі виплата буде проведена після надання всіх необхідних документів.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо