Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Виплата страхового відшкодування при тоталі

Олександр:

Доброго дня!

Така ситуація: я потрапив в ДТП, в якому я не винен (є постанова суду). Згідно з експертизою вартість ремонту дорожче автомобіля до ДТП (хоча вартість авто до ДТП значно занижена експертом). Тепер страхова винуватця (ОСАГО) говорить що виплатить мені різницю між оціночною вартістю авто до ДТП і після ДТП за вирахуванням 20% ПДВ.

Чи правомірно зняття страховою компанією в даному випадку 20% ПДВ і чи можу я в даному випадку отримавши цю виплату залишити автомобіль собі для самостійного відновлення або самостійно його продати (зі слів представників страхової компанії, вони для визначення залишкової вартості можливо виставлять авто на аукціон)???

Відповідь:

Добрий день!

Страхова компанія не повинна оплачувати ПДВ тільки в разі, коли страхове відшкодування виплачується готівкою або виплачується на рахунок СТО, яка не є платником ПДВ. Все залежить від того, як ви будете отримувати цю виплату. Ви можете залишити собі залишки автомобіля, або отримати ринкову вартість автомобіля. Про Ваше рішення необхідно повідомити СК. Виставлення авто на аукціон не повинно Вас лякати, його ніхто нікуди возити не буде. Ціни викупу залишків будуть запропоновані по фотографіях. Але знову ж таки як виплачувати відшкодування вирішуєте Ви, а не страхова компанія.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо