Порядок отримання страхового відшкодування

Володимир

Доброго деня!

ДТП сталося 09.06.2012. У обох учасників “Автоцивілка”. ДАІ склали протокол на мене. Був суд районний – признал винним. Потім апеляційний – признали невинним. У СК іншого учасника ДТП сказали, что для отримання страховки ще потрібна постанова суду про вінність іншого учасника. Наскількі ця Вимога правомірно? Якщо так – які тоді подальші мої Дії?

Заздалегідь дякую.

Відповідь

Вітаю!

Згідно з пунктом 1 статті 32 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» страховик не відшкодовує збиток, заподіяний при експлуатації забезпеченого транспортного засобу, але за спричинення якої не виникає цивільно-правової відповідальності. Таким чином, вимоги СК правомірні, так як невинність другого учасника не тягне за собою виплату страхового відшкодування.

Вам необхідно зробити експертизу обставин ДТП, потім звернеться в ДАІ зі скаргою про притягнення другого учасника до адміністративної відповідальності. За скаргою буде проведена перевірка, і в разі встановлення співробітниками ДАІ правопорушення в діях другого учасника, то він буде притягнутий до адміністративної відповідальності. Коли суд розгляне, то ви зможете звернеться в страхову компанію за виплатою страхового відшкодування.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити