Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Виплата страхового відшкодування по укладеному європротоколу після ДТП

Тетяна:

Доброго дня!

19.12.17 трапилося ДТП в місті Київ з двома учасниками. Постраждалих немає, один учасник-власник машини Volkswagen здійснював рух на зелене світло світлофора, другий учасник, власник машини Acura порушив правила дорожнього руху і поїхав на червоне світло, спровокував цим аварію (в»їхав в машину Volkswagen).

На місці ДТП було оформлено європротокол, в якому власник машини Acura визнає свою провину і бере на себе відповідальність. Страхова компанія, надіслала листа в якому говориться, що винуватцем аварії є 2 людини і по цьому виплати будуть ділитися на 2. Посилається на те, що водій Volkswagen порушив правила, а саме п.п 2.3.б), 12.1, 12.3 ПДР України. А винуватець ДТП, водій Acura порушив п.п 8.7.3 (е). ПДР України.

Чи можливо оскаржити рішення страхової, про розмір виплати і домогтися повної виплати, а не 50% від вартості збитку?

Відповідь:

Тетяна, доброго дня!

Дякуємо, що звернулися до нас.

В даному випадку можливе отримання виплати в повному обсязі, якщо водій другого автомобіля в страховій компанії не давав інших пояснень. Тому, необхідно почати з того, що ознайомитися з матеріалами Вашої справи.

Якщо там ніяких інших пояснень немає, то необхідно отримати додаткові докази, які підтверджували обставини ДТП — аварійний сертифікат або висновок спеціаліста (експерта) про обставини ДТП. Надалі рішення страхової компанії можна оскаржити в Національній комісії з регулювання ринків фінансових Послуг України або в судовому порядку.

Який із шляхів вирішення проблеми більш раціональний, потрібно буде вирішувати вже в процесі. Якщо хочете, ми можемо допомогти Вам вирішити дану проблему «під ключ».

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо