Експертне дослідження обставин ДТП

Юрій

Доброго дня!

Що входить в суму 1500 грн за експертне дослідження?

Відповідь

Юрій, доброго дня!

Дякуємо за Ваше запитання.

В залежності від обставин Вашої справи ми пропонуємо два варіанти проведення оцінки завданих збитків.

Перший – ми проводимо оцінку за власні кошти, а також несемо всі інші витрати по справі, якщо ми ведемо справу повністю. В такому випадку наш гонорар складає певний узгоджений відсоток від суми фактично отриманого Вами відшкодування.

Інший варіант – ми проводимо виключно оцінку. В такому випадку вартість оцінки складає 1500 гривень. Вартість включає виїзд спеціаліста для огляду пошкодженого транспортного засобу (в разі необхідності проведення додаткового огляду він складається окремо, кілометраж при виїзді за межі обласного центру оплачується окремо), складання звіту про оцінку, що відповідає вимогам чинного законодавства, одна усна консультація нашого спеціаліста по Вашій справі з рекомендаціями щодо найбільш раціональних дій для стягнення суми відшкодування, підготовку на підставі отриманих від Вас документів скарг до Моторного (транспортного) страхового бюро України, а також Національної комісії з регулювання фінансових послуг України (з клопотанням про передачу звіту, виконаного на замовлення страховика, на рецензування до Фонду державного майна України, в разі необхідності –  оформлення проекту позову до суду про стягнення суми страхового відшкодування.

Документи готуються, виходячи и з доцільності, на певному етапі руху Вашої справи. Доцільність визначається нашою компанією, але критерії доцільності узгоджуються попередньо під час надання консультації нашим спеціалістом.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити