Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Терміни виплати страхового відшкодування по ОСАГО

Анна:

Привіт!

30 березня 2011р., я потрапила в ДТП, винуватець застрахований в компанії «Cenzor», яка знаходиться в м.Києві. Запорізькою філією СК «Cenzor» 06.05.2011р.- був відправлений перший пакет документів, як виявилося в цьому пакеті з документів винуватця був тільки цивільний паспорт, техпаспорт і мед.свідоцтво. Про те, що трапилося ДТП довідки ДАІ не було, тому 09.06.2011р. був відправлений повний пакет документів під особистим моїм контролем. Відділ збитків в липні передав справу № хххх в юридичний відділ. І ось з 13 липня мене просять передзвонити через дві години, завтра і знову завтра. Як в даному випадку поводитися.

Я так розумію терміни виплати вже настали і пройшли?

Відповідь:

Анна, добрий день. Спасибі за Ваш питання!

Далеко не всі документи, які Ви перерахували, необхідні для виплати страхового відшкодування. Відповідно до Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» для виплати необхідно надати відповідну заяву та довідку ДАІ.

На практиці страхові компанії також просять надати копії паспорта та ідентифікаційного номера особи, яка постраждала, документи, що підтверджують право власності на автомобіль (свідоцтво про державну реєстрацію), а також документи, що підтверджують наявність законних підстав для керування транспортним засобом (водійське посвідчення, довіреність тощо).

Крім цього, також надається постанову суду про притягнення винної сторони до адміністративної відповідальності. Термін виплати 30 днів.

У Вашій ситуації можна рекомендувати вирішувати питання виключно в судовому порядку. З огляду на страховика, якого Ви вказали, по-іншому вирішити Ваше питання не вдасться.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо