Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Співробітники ДАІ склали другий протокол після ДТП

Олександр:

Доброго дня!

Суть діла:  в результаті ДТП після дотримання всіх формальностей і після приїзду ДАІ був складений однозначний протокол на 2-го учасника. На 11-й день мене викликали в райвідділ ДАІ, де пред’явили другий протокол — вже на мене. Звинувачення — «не вжив заходів уникнути» (спроба загальмувати у ДАІ мірою не зарахували).

Питання в правомірності укладання другого протоколу.

Дякуємо.

Відповідь:

Олександр, добрий день!

Важко аналізувати ситуацію, коли немає розуміння обставин ДТП. Але те, що Ви описуєте, виглядає дещо незрозуміло, оскільки просто так ніхто на дізнанні б не поставив питання обопільної провини. Не хочеться без достатніх підстав звинувачувати правоохоронні органи в протиправних діях або будувати здогади. Найкращий варіант, це написати скаргу на дії співробітників ДАІ в прокуратуру і МВС, а також звернутися в пресу. Чим більше буде резонансу навколо цієї справи, тим краще.

Паралельно отримаєте копії адміністративних матеріалів і проконсультуйтеся з експертом — автотехніки про можливість проведення автотехнического дослідження як докази Вашої невинності, подумайте, чи зможете Ви ще зібрати будь-які докази: свідків, записи з камер зовнішнього спостереження в місці ДТП і т.д.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо