Взаємні розрахунки між учасниками ДТП

Мила

Привіт!

У мене така проблема: було ДТП, я винна. Вирішили полюбовно вирішити питання. Я дала частину грошей, другу частину повинна віддати найближчим часом. Авто потерпілого, як виявилося, кредитне. В такому випадку, я припускаю, застраховано. Це виходить, він вимагає гроші з мене, а потім до мене прийде страхова і зажадає знову грошей. За суму, яку я взяла у потерпілого, я взяла розписку. Якщо його машина виявиться застрахована, чи на підставі цієї розписки, я можу подавати позов про шахрайство?І взагалі, як вчинити в цій ситуації?

Відповідь

Мила, доброго дня! Дякую за Ваше запитання.

У разі якщо у людини є договір страхування транспортного засобу КАСКО і він надалі звернеться в свою страхову компанію за виплатою, то такі дії підпадуть під ознаки складу злочину, передбаченого ст. 190 КК України. При зверненні до Вас страхової компанії з регресними вимогами буде достатньо пред’явити розписку і переадресувати страховиків до їх клієнту. Надалі страхова компанія буде не реалізувати регрес, а повертати сплачене відшкодування. У Вашому випадку важливо, щоб розписка була оформлена належним чином.

Поділитись:

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити