Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Знижки та пільги у страхуванні

Ірина:

Привіт!

Скажіть, будь ласка, за рахунок чого покриваються такі зобов’язання, як пільги, знижки, повернення премії, і на підставі чого?

Відповідь:

Ірина, добрий день!

Не знаємо, наскільки для Вас буде актуальною інформація від нас, ми спробуємо відповісти на Ваше питання.

Тут потрібно виходити з чотирьох моментів. Знижки, пільги та інші спеціальні умови можуть бути надані за рахунок зниження прибутковості при продажу страхового продукту — скорочення аквізиційних витрат. Якщо не мудрувати і простими словами, то продавець страхового продукту скорочується в своєму доході, щоб зробити більш привабливими умови для клієнта і продати послугу. З іншого боку, такі речі можуть здійснюватися за рахунок отримання певних конкурентних факторів. Наприклад, наявність постачальника доступних і дешевих запасних частин при автострахуванні, низька ціна медичних послуг при медичному страхуванні і т.д.

Також такі речі можуть регулюватися законодавством, в такому випадку, якщо міркувати теоретично, то розмір таких преференцій розраховується виходячи з економіки певного виду страхування.

І останнє, це коли компанії потрібні гроші, страхові резерви формуються сумнівними цінними паперами, а преференції даються тільки, щоб залучити більшу кількість клієнтів. Структура витрат на ведення справи страхової компанії, розміри знижок, пільги можуть регулюватися чинним законодавством (наприклад, Закон України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів»), договорами страхування і правилами страхування.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо