Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Потрапив в ДТП. Що робити?

Ігор:

Добрий вечір!

У мене проблема: мене наздогнала машина. Перед ямою я пригальмував і хотів її переїхати, як почув сильний удар в задню частину машини, мене наздогнала Таврія. Водій хотів на місці все вирішити, але ми викликали поліцію. Поліція склала схему і протокол на винного водія, сказали чекати суду і звертатися в страхову компанію.

Як мені бути? Допоможіть!

Відповідь:

Ігор, добрий вечір!

Дякуємо за те, що звернулися до нас.

В принципі процедура отримання відшкодування сама по собі не дуже складна, якщо не занурюватися в деталі. Більше того, дуже багато залежить від страхової компанії винуватця.

Справа в тому, що зараз дуже поширена практика заниження та затягування суми виплат страхового відшкодування за договорами ОСЦПВВНТЗ. Якщо Вам цікаво, то ми могли б взятися та «під ключ» супроводити отримання виплати страхового відшкодування. Умови нашої роботи по Вашій справі ми могли б обговорити в телефонному режимі.

Що буде входити в поняття «під ключ». Ми з Вами звернемося в страхову компанію винуватця (або МТСБУ) і подамо всі документи, передбачені чинним законодавством. При цьому ми вирішимо питання так, щоб протягом строків виплати страхового відшкодування почалося відразу з нашого першого звернення в страхову компанію, далі ми забезпечимо проведення оцінки і залучимо зі свого боку оцінювача для альтернативної оцінки, щоб в разі заниження розміру виплати страхового відшкодування страховою компанією, ми мали можливість оскаржити таке рішення. Далі, ми перевіримо всі розрахунки суми страхового відшкодування, які виконає страхова компанія винуватця. У разі необхідності проведемо необхідну претензійну роботу, а також забезпечимо досудове врегулювання спору (обгрунтування порушень розрахунку збитку, переговори з керівництвом страхової компанії, рецензування оціночних матеріалів страхової компанії, претензійна робота і т.д.). Зберемо всі необхідні для виплати страхового відшкодування документи.

Також ми будемо контролювати перебіг строків виплати, так, щоб сума страхового відшкодування була отримана точно в строк. У разі необхідності, з урахуванням розрахункової суми страхового відшкодування, ми зможемо запропонувати Вам СТО, готове виконати відновлювальний ремонт у межах отриманої Вами суми. Ми працюємо як з СТО авторизованих дилерів, так і зі звичайними станціями. При порушенні термінів виплати, ми оскаржимо бездіяльність страхової компанії і доб’ємося виплати страхового відшкодування. Ми також готові запропонувати Вам варіант вирішення проблеми, якщо у винуватця ДТП немає поліса ОСЦПВВНТЗ.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо