Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Оплата різниці між ціною ремонту та виплатою страхового відшкодування

Кирил:

Доброго дня!

Я — винуватець ДТП, страховий поліс про цивільну відповідальність в мене є.Страховая компанія виплачує суму постраждалому з урахуванням зносу автомобіля, а рахунок зі станції більший. Потерпівшасторона вимагає доплатити остаток мені.

Скажіть, чи повинен я оплачувати? І як мені поводитися?

Відповідь:

Добрий день!

Ви не повинні оплачувати різницю між реальною ціною і виплатою страхового відшкодування. Так як на автомобіль був нарахований знос. Для автомобілів іноземного виробництва знос нараховується після 7 років експлуатації, а для автомобілів вітчизняного виробництва після 5 років експлуатації. Також знос буде нараховуватися і тоді, коли автомобілем користуються менше зазначеного часу, однак автомобіль експлуатується в інтенсивному режимі (це тоді, коли фактичний пробіг щонайменше вдвічі більше нормативного), складові частини кузова, кабіни, рами ремонтувалися або на них є сліди корозії або пошкодження в вигляді деформації.

Якщо ж на Вас подадуть в суд, то доказом того, що ви не повинні нічого платити буде оцінка матеріальних збитків, де буде вказано знос. Але шанси того що буде судовий процес дуже малі.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо