Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Кому виплачується страхове відшкодування після ДТП по договору «КАСКО»

Дмитро:

Доброго вечора!

Потрапив в ДТП. Другий учасник взяв вину на себе, у нього «повне каско». Його страхова сказала що виплатять тільки їм, а мені звертатись в «автоцивілку» !!!

Що мені робити ???

Відповідь:

Дмитро, добрий день!

Дякую за ваше запитання.

В даному випадку представники страхової компанії абсолютно праві. Відповідно до Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» Вам повинна здійснювати виплату страхова компанія, де застрахована цивільна відповідальність винуватця. Тому, необхідно уточнити у другого учасника ДТП, де у нього застрахована цивільна відповідальність і, в ідеалі, взяти копію поліса. Це необов’язково та компанія, де у нього укладений договір добровільного страхування автомобіля (КАСКО). Для отримання страхового відшкодування потрібно буде звертатися саме в цю страхову компанію.

У разі Вашої зацікавленості ми можемо супроводити виплату страхового відшкодування «під ключ». Наш гонорар оплачується тільки після отримання Вами грошей від страхової компанії. Деталі співпраці можемо обговорити в телефонному режимі.

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо