12 Січня 2023 Новини

Україна та Великобританія працюють над впровадженням інструментів страхування воєнних ризиків

Під час зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економіки України Юлії Свириденко та Виконавчого директора Експортно-кредитного агентства Великої Британії (UKEF) Саміра Паркаша обговорено механізми страхування воєнних ризиків, які саме інструменти надає UKEF. Великобританія має досвід страхування воєнних ризиків, і допоможе Україні впровадити нові правила і умови страхування.

“Україна продовжує послідовну реалізацію проектів, які фінансуватимуться UKEF. У рамках кредитної лінії в розмірі 3,5 млрд фунтів йде робота над реалізацію великих проектів у сфері оборони, енергетики та інфраструктури. Крім того, на завершальній стадії перебувають проекти з раннього відновлення інфраструктури України за участі британських компаній. Зокрема, відбудова 6 мостів у Київській області”, – наголосила Юлія Свириденко.

Поділитись:

Читайте також

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити