16 Січня 2023 Новини

ЛСОУ та Асоціація Страховий бізнес об’єдналися

22 грудня підписано меморандум про об’єднання Ліги страхових організацій України (ЛСОУ) та Асоціації “Страховий бізнес” (АСБ).

50 страховиків-членів ЛСОУ та АСБ за дев’ять місяців 2022 року сумарно зібрали понад 4 млрд грн страхових премій та виплатили понад мільярд грн страхового відшкодування.

Метою об’єднання –  є максимальна консолідація національного страхового ринку. До нього зможуть долучатися посередники, експерти страхового ринку тощо.

Асоціація “Страховий бізнес” – неприбуткова (некомерційна) організація, яка створена 2 грудня 2004 року рішенням 50 учасників страхового ринку.

Ліга страхових організацій України заснована у 1992 році і є неприбутковим об’єднанням учасників ринку страхових послуг України.

Серед функцій нової структури передбачено можливості для створення третейського суду, формування різних фондів при об’єднанні, розробка правил та стандартів професійної етики для страховиків, а також інші інструменти добровільного регулювання правил ринкової поведінки учасників. Ключовим завданням буде захист та представництво законних інтересів учасників ринку, сприяння зростанню бізнесу страховиків, зокрема через удосконалення нормативно-правової бази, налагодження конструктивної співпраці з НБУ та органами державної влади, громадськістю, споживачами.

 

Поділитись:

Читайте також

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити