21 Листопада 2023 Новини

Національний Банк України тимчасово зупинив ліцензії ПРАТ СК “ГРАНДВІС”

НБУ застосував захід впливу у вигляді тимчасового зупинення ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг у сфері страхування до ПРАТ СК “ГРАНДВІС” (ЄДРПОУ 22821660).

Підставою стало не виконання страховиком Рішення Комітету від 24 квітня 2023 року щодо порушення вимог ведення обліку й недотримання нормативу платоспроможності та достатності капіталу.

До 20 грудня 2023 року ПРАТ СК “ГРАНДВІС” має час для усунення порушень, що стали підставою для застосування заходу впливу.

Таке рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 20 листопада 2023 року. Рішення набирає чинності з 21 листопада 2023 року.

Страховик, до якого Національний банк України застосував зазначений захід впливу, здійснює діяльність у сегменті non-life.

Згідно з результатами аналізу звітності за дев’ять місяців 2023 року страховик отримав  4 884 тис. грн страхових премій, здійснив страхових виплат на суму 716 тис. грн. Частка ринку компанії за дев’ять місяців 2023 року становила 0,02%.

Поділитись:

Читайте також

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити