12 Жовтня 2023 Новини

Національний Банк України анулював ліцензію СК «Каштан».

В НБУ пояснили, що компанія СК «Каштан» повторно допустила порушення щодо неналежного формування резерву катастроф та не дотрималася нормативу ризиковості операцій.

 Усі ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг ПРАТ «СК «Каштан» (ЄДРПОУ 32071894) були анульовані Національним банком України.

НБУ в липні 2023 року провів позапланову інспекційну перевірку СК «Каштан». За результатами інспектування встановлено повторне порушення ліцензійних умов – страховик не дотримується обов’язкових нормативів.

Як зазначив НБУ, 13 серпня 2021 року до ПРАТ «СК «Каштан» уже було застосовано захід впливу за аналогічні порушення ліцензійних умов.

«Виявлення факту повторного порушення надавачем фінансових послуг ліцензійних умов є підставою для прийняття рішення про анулювання ліцензії. Це передбачено вимогами законодавства України» – Національний Банк України.

Рішення про анулювання ліцензій набирає чинності з 13 вересня 2023 року.

Згідно даних аналітичної системи Youcontrol, ПРАТ «СК «Каштан» зареєстрована 20.06.2002. Керівником організації є Захарків Ростислав Миколайович. Розмір статутного капіталу становить 92 млн грн. Основна діяльність товариства  – це обов’язкове страхуванням відповідальності оператора ядерної установки; а також інша допоміжна діяльність у сфері страхування та пенсійного забезпечення. Кінцевими бенефіціарними власниками компанії є Ростислав Захарків та Ніна Мотрук.

НБУ зазначав, що частка ринку СК «Каштан» за страховими преміями за ризиковими видами страхуванняу 2021 році становила 0,11% від загального обсягу страхового ринку.

Поділитись:

Читайте також

Оцінка авто після ДТП Онлайн

Унікальний сервіс на нашому сайті, дозволить Вам в кілька кліків отримати попередню оцінку збитків.

Оцінити збиток авто після ДТП

Подати скаргу на страхову компанію

В спеціальному розділі, Ви можете написати скаргу на дії Страхової компаніїї, яка буде автоматично відправлена до відповідних органів в залежності від типу страхування та типу скарги.

Подати скаргу онлайн

Пакет "Економ"

Ми пропонуємо лімітований комплект консультацій та підготовку комплекту документів для звернення до суду.

Подальші дії Ви зможете виконати самостійно.

Замовити

Залиште свій номер

Ми перетелефонуємо Вам протягом робочого дня

Невірний формат
Невірний формат
Відправити